Шукаєте товаросупровідні та митні документи? У нас вони все прямо тут.

Ми спеціалізуємося на перевезеннях вантажів LTL і FTL через Північну Америку.

Форма експортної декларації вантажовідправника

Форма декларації про експорт вантажовідправника. SED потрібно Міністерством перепису населення США і Бюро промисловості та безпеки для забезпечення необхідного контролю експорту. Однак можливо, що відправлення звільнятися від форми, якщо його вартість становить 2500,00 доларів США або менше. Однак можливо, що відправлення звільнятися від форми, якщо його вартість становить 2500,00 доларів США або менше. Форма повинна бути підготовлена і підписана вантажовідправником (експортером) з США або його експедитором. Опис вантажу, його вартість, вага, призначення та інша основна інформація повинна бути вказана для використання митницею.

Інформація SED може бути подана в електронному вигляді через Automadet export system (AES), поштою або по факсу.

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з кодексом Федеральних правил США або зв'яжіться з нами безпосередньо.

В13 Формі декларації про експорт

Форма B13A потрібно Канадським прикордонним управлінням (CBSA) для забезпечення необхідного контролю експорту в Канаді.

Форма повинна бути підготовлена і підписана канадським вантажовідправником (експортером) або їх експедитором. Опис вантажу, його вартість, вага, призначення та інша основна інформація повинна бути вказана для обробки митницею. Інформація В13А може бути подана в електронному вигляді, поштою або по факсу. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся інформаційне джерело, опубліковане Радою казначейства Канади, або зв'яжіться з нами безпосередньо.

CBSA несе пряму відповідальність за будь-які Якісь поновлення цієї форми. Будь ласка, перегляньте наш розділ зовнішніх ресурсів. .

Комерційний рахунок-фактури США

Як і у всіх внутрішніх операціях, комерційний рахунок-фактури - це вексель за партію, передану від покупця до продавця. Як правило, це стосується подвійної мети по імпортним відвантажень: це дозволяє експортеру вимагати свої гроші і допомагає імпортеру отримати митне оформлення товару. Деякі уряди також використовують форму для стягнення відповідних митних зборів. Комерційний рахунок-фактури зазвичай є достатньою документацією для оформлення товарів вартістю менше 1600,00 доларів США. Щоб вважатися дійсним, він повинен містити детальну розбивку всіх змінних вантажу:

Назва та адреса експортера / імпортера

опис вантажу

Одиниця і розширена ціна

Валюта розрахунків

Умови доставки / умови

оплати довідкові

номери імпортні ліцензії

Вантаж включений або виключений

Рахунок-фактури завжди повинен бути підписаний і поставлений експортером; це покаже дійсність відправлення і саму форму.